
Қоректендіру блогы 12/10а
- Бар
- Коды:TD00000000145
3 965 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат блогы қауіпсіздік және өрт дабылы құрылғылары мен құрылғыларын, бейнебақылау жүйелерін, белсенді сенсорларды және т.б. 12В кернеумен қамтамасыз етуге арналған. Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден автоматты қорғаныс. Желілік кернеудің асқынуы кезінде көз тізбегін зақымданудан қорғау.
Корпус материалы: Металл;
Шығу кернеуі: 12В;
Шығу тогы: 10А;
Өндіруші ел: Қытай;
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шығу тогы, артық емес | 10 А |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Қашықтықтан басқару | Жоқ |
| Қоректендіру блогының түрі | Импульстік |
| Шығу кернеуі | 12 Жылы |
| Минималды кіріс кернеуі | 180 Жылы |
| Максималды кіріс кернеуі | 220 Жылы |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Бұрандалы бекіту | Иә |
| Салқындату түрі | Пассивті |
| Жай-күй | Жаңа |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат көзінің түрі | Импульстік |
| Минималды кіріс кернеуі | 180 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 220 В |
| Шығыс тогы, артық емес | 10 А |
| Шығу кернеуі | 12 В |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 3 965 ₸


