
Спектрон-202-Exi Жарылыстан қорғалған жалын детекторы
- Бар
- Коды:TD00000000302
85 000 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1ExmllT6X IP68 M1 жарылыстан қорғалған таңбаланған Spectron-202-Exm әйнегі жоқ немесе шағын әйнек ауданы бар жабық нысандардың "1" және "2" кластарының жарылыс қаупі бар аймақтарында қолданылуы мүмкін.
Жарылыстан қорғау таңбалауынан кейінгі "Х" белгісі тұрақты жалғанған кабелі бар детекторды жасаған кезде бос ұшын байланыс желісіне қосу пайдалану жөніндегі нұсқаулықтардың талаптарына сәйкес жүзеге асырылатынын білдіреді.
Ұшқын өткізбейтін детекторды қосу үшін ұшқын өткізбейтін тізбекті ұйымдастыру қажет.
Детектор жарылыстан қорғалған ұшқыннан қорғалған розеткасы бар ППК-ға немесе ұшқыннан қорғайтын тосқауыл арқылы жалпы өнеркәсіптік ППК-ға қосылады. Өндіруші ұсынған ұшқыннан қорғайтын тосқауылдар:
Спектрон-ИБ-01 – 12 В/500 мА, 4 сымды қосылымы бар адрестік емес хабарлағыш үшін;
Спектрон-ИБ-02 – 24 В/100 мА ШС ППК-да 2 сымды байланысы бар адрестік емес хабарлағыш үшін;
Жұмыстың температуралық диапазоны: -55 ÷ +75
Көру бұрышы, градус: 90
Корпус материалы: ABS-пластик
Қосылу: 2 және 4 сымды
Жарылыстан қорғау таңбалауынан кейінгі "Х" белгісі тұрақты жалғанған кабелі бар детекторды жасаған кезде бос ұшын байланыс желісіне қосу пайдалану жөніндегі нұсқаулықтардың талаптарына сәйкес жүзеге асырылатынын білдіреді.
Ұшқын өткізбейтін детекторды қосу үшін ұшқын өткізбейтін тізбекті ұйымдастыру қажет.
Детектор жарылыстан қорғалған ұшқыннан қорғалған розеткасы бар ППК-ға немесе ұшқыннан қорғайтын тосқауыл арқылы жалпы өнеркәсіптік ППК-ға қосылады. Өндіруші ұсынған ұшқыннан қорғайтын тосқауылдар:
Спектрон-ИБ-01 – 12 В/500 мА, 4 сымды қосылымы бар адрестік емес хабарлағыш үшін;
Спектрон-ИБ-02 – 24 В/100 мА ШС ППК-да 2 сымды байланысы бар адрестік емес хабарлағыш үшін;
Жұмыстың температуралық диапазоны: -55 ÷ +75
Көру бұрышы, градус: 90
Корпус материалы: ABS-пластик
Қосылу: 2 және 4 сымды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Спектрон |
| Өндіруші ел | Ресей |
| хабарлағыш түрі | Мекенжайы жоқ |
| Өрттің бақыланатын белгісі | Жалын |
| Детектордың жұмыс принципі | Оптикалық-электронды |
| Электромагниттік сәулелену спектрі | Инфрақызыл |
| Периметрлік қамту түрі | Нүктелік |
| Тамақтану | 12В желісі |
| Орнату түрі | Қабырға, Төбе, Үй ішінде |
| Интерфейс | Сымды |
| Жалпы | |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP68 |
| қуат алу түрі | Шлейфпен қоректенеді |
| Кернеу | 26 В |
| Күту режимінде тамақтану | 5 мА |
| Минималды жұмыс температурасы | -55 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 град. |
| Ұзындығы | 73 мм |
| Ені | 84 мм |
| Биіктігі | 158 мм |
| Салмақ | 500 г |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 85 000 ₸



