
IronLogic Matrix-II MF-I Reader 13,56 мГц Mifare түсі сұр
- Бар
20 258 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілттерді көшіруден қорғау (ID шифрлау)
Ылғалдан және шаңнан қорғалған корпус
Желілік және дербес жүйелерге интеграциялау
Жұмыс жиілігі: 13,56 мГц, Mifare Ultralight, Mifare Standard (Classic) 1K және 4K, Mifare ID
Оқу қашықтығы: 3-6 см
Қорек кернеуі: тұрақты ток 8 - 18В
Токты тұтыну: 50мА
Жарықтық және дыбыстық индикация
Шығару интерфейсі: Wiegand 26/34/42/50, Dallas Touch Memory (DS1990A эмуляциясы)
Оқырманнан контроллерге дейінгі жолдың максималды ұзындығы:
- Даллас сенсорлық жады: 15 м артық емес
- Wiegand: 100 метрден артық емес
Жұмыс температурасы: -30°С +40°С
Габариттік өлшемдері (мм): 85х44х18
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IronLogic |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Интерфейс | Dallas TM (iButton), Wiegand |
| Оқу қашықтығы | 3 - 6 см |
| Өлшемдері | 85 x 44 x 18 мм |
| Сәйкестендіргіш стандарты | Mifare Ultralight, Mifare Standard (Classic) 1K и 4К, Mifare ID. |
| Идентификатор | Mifare |
| Орнату тәсілі | жүкқұжат |
- Бағасы: 20 258 ₸


