
ZKTeco SC800 сыртқы қол жеткізуді басқару және уақытты бақылау терминалы (Қара)
- Бар
86 188 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Linux операциялық жүйесі
Дисплей 2.4 дюймдік TFT LCD түсті экран
Карталардың сыйымдылығы 50,000 (міндетті емес: 100,000)
Оқиға сыйымдылығы 200 000 (қосымша: 1 000 000)
Пайдаланушының құпия сөзі 6 саннан тұрады
RFID стандартты модулі: ID Қосымша көп функциялы карта модулі
Байланыс TCP / IP, Wiegand, RS485, OSDP (Ver2.1.7), RS232 (тек принтер үшін), Wi-FI (міндетті емес)
Сымды желі 10 / 100 Mbps, Auto MDI/MDI-X
Кіруді басқару интерфейсі Үшінші тараптың электр құлпы, есік сенсоры, шығу түймесі, дабыл, есік қоңырауы
Көмекші интерфейс 1 AUX кірісі
Индикатор Breathing light: Ақ, Status light: Қызыл / Жасыл
Аппараттық қамтамасыз ету 1GHz Dual Core CPU, DDR2 64M, Flash 256M
AES-256 Encryption деректерін қорғау
Пернетақта Жасырын сенсорлық пернетақта
Сигнал Wiegand Wiegand In / Out
Стандартные функции ID card, Web server, Automatic Status Switch, Self-Service Query, DST, 14 Digit User ID, Scheduled Bell, Anti-passback, HTTPS, Protocol convert (AC push to TA push)
Wi-Fi, Multi-tech Card Module, Printer қосымша функциялары
Қуат DC 12V 3A
Жұмыс температурасы -10°C-тан 55°C-қа дейін (14°F-тан 131°F)
Сақтау температурасы -20°C-тан 60°C-қа дейін (-4°F-тан 140°F)
Жұмыс ылғалдылығы 10%-дан 90%-ға дейін RH
Өлшемдері (ДШВ) 143*85*19.8 мм
A&C Push протоколы (әдепкі бойынша) / T&A Push
Қолдау көрсетілетін ZKBioAccess IVS бағдарламалық жасақтамасы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ZKTeco |
| Қуат кернеуі | 12 В |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Интерфейс | TCP/IP, Wiegand, RS485 / OSDP |
| Қорек кернеуі | 12 Жылы |
| Экран өлшемі | 2,4" |
| Пайдаланушылар саны | 50000 |
| Өлшемдері | 143 х 85 х 20 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| Оқиғалар саны | 200000 |
| Идентификатор | Карта, пароль |
- Бағасы: 86 188 ₸


