
ZKTeco D3 Жұмыс уақытын бақылауға арналған биометриялық терминал
- Бар
84 238 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Сипаттамалары:
Дисплей 2.8" байланыссыз LCD дисплей, 240x320 пиксель
Тұлғалардың сыйымдылығы 500 (Опционально 3000)
Саусақ ізінің сыйымдылығы 1,000 (Қосымша 3,000)
Карталардың сыйымдылығы 1000 (Міндетті емес 3000)
Транзакциялардың сыйымдылығы 150 000
Байланыс TCP/IP, 2.4gHz Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), Bluetooth 4.2
Стандартты функциялар ADMS, DST, T9 Input, Камера, 14 таңбалы пайдаланушы идентификаторы, Бірнеше тексеру әдістері
Аппараттық құрал 1.0 ГГЦ қос ядролы A7 процессоры, 256 МБ жедел жады/512 МБ ROM, 1 МП бинокулярлық камера
3rd Party Electric Lock кіруді басқару интерфейсі, Есік сенсоры, Шығу түймесі
Қосымша функциялар 125KHz ID Card (EM) / 13.56MHz IC Card
Биометриялық алгоритмдер ZKFace VX3.5 & ZKFinger V10.0
Беттерді тану жылдамдығы ≤1s
Бетті тану қашықтығы 0.3-тен 1.6м-ге дейін
Бетті тану дәлдігі FAR ≤ 0.001%; FRR ≤ 1%
Қолдау көрсетілетін ZKBio Zlink бағдарламалық жасақтамасы
Қуат 12V / 1.5A
Жұмыс ылғалдылығы 20%-дан 80%-ға дейін%
Жұмыс температурасы 0°C-тан 45°C-қа дейін
Өлшемдері Φ124.92 * 27.1 (Диаметрі * Ені)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ZKTeco |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Интерфейс | CP/IP, 2.4GHz Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), Bluetooth 4.2 |
| Қорек кернеуі | 12 Жылы |
| Экран өлшемі | 2,8" |
| Эстафета | Да |
| Өлшемдері | 124 х 27 мм |
| Оқиғалар саны | 150000 |
| Идентификатор | Палец, лицо, карта |
- Бағасы: 84 238 ₸


