
Wi-Tek WI-PS309GF-O сыртқы 8 портты PoE қосқышы
- Бар
91 998 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Интерфейстер:
-8 10/100/1000М порттар тобы (802.3 af/at стандарты)
-2 SFP слоттары (1000Base-X)
Тұтынылатын қуат:
-120 Вт макс. (POE-құрылғылары қосылған)
Ішкі қоректендіру блогы:
-Кіріс кернеуі AC 100~240В 50/60Гц
Қорғау:
-6 кВ PoE асқын кернеуінен
-айнымалы токтың 10 кВ асқын кернеуінен
Өткізу қабілеті:
-20Гб/с
Пакеттерді жіберу жылдамдығы:
секундына -11,9 миллион пакет
Mac-мекенжайлар кестесі:
-4K
Өлшемдері:
-345*215*48 мм
Салмақ:
-Брутто салмағы: 1,42 кг.,
-Таза салмағы: 1,06 кг.
Сақтау:
-Жұмыс температурасы: -30°C...+70°C
-Сақтау температурасы: -40°C...+70°C
-Пайдалану кезіндегі ылғалдылық: конденсатсыз 10%-90% RH
-Сақтау кезіндегі ылғалдылық: конденсатсыз 5%-90% RH
Сертификаттау:
-CE, FCC, RoHS
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wi-Tek |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қорек кернеуі | 110...240 В |
| Тұтынылатын қуат | <120 Вт |
| Өлшемдері | 215 х 345 х 48 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| Жұмыс температурасы | -30...+70 °С |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 101-200 Вт |
- Бағасы: 91 998 ₸





