
Wi-Tek WI-PS205-O сыртқы 4 портты PoE қосқышы
- Бар
34 198 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Интерфейстер:
-4 10/100 Мбит/с RJ45 PoE порттары
-1 жоғары байланыс порты 10/100 Мбит/с"
Тұтынылатын қуат:
-60 Вт макс
Ішкі қоректендіру блогы:
-100–240 В айнымалы ток, 50-60 Гц
Қорғау:
-6 кВ PoE асқын кернеуінен
-айнымалы токтың 10 кВ асқын кернеуінен
Өткізу қабілеті:
-1Гб/с
Пакеттерді жіберу жылдамдығы:
-0,74 Мбит/с
Mac-мекенжайлар кестесі:
-4K
Өлшемдері:
-215×345×48 мм
Салмақ:
-Брутто салмағы: 1,5 кг.,
-Таза салмағы: 1,2 кг.
Сақтау:
-Жұмыс температурасы: -30°C...+70°C
-Сақтау температурасы: -40°C...+70°C
-Пайдалану кезіндегі ылғалдылық: конденсатсыз 10%-90% RH
-Сақтау кезіндегі ылғалдылық: конденсатсыз 5%-90% RH
Сертификаттау:
-CE, FCC, RoHS
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wi-Tek |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қорек кернеуі | 110...240 В |
| Тұтынылатын қуат | 60 Вт |
| Өлшемдері | 215 х 345 х 48 мм |
| Количество Ethernet портов | 4 |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| PoE порттарының саны | 4 |
| Жұмыс температурасы | -30...+70 °С |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Количество Uplink Ethernet портов | 1 |
| Количество Uplink SFP портов | 0 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 1-100 Вт |
- Бағасы: 34 198 ₸




