
N-NET QB2082SGPE-120 сыртқы 8 портты басқарылмайтын PoE қосқышы
- Бар
103 822 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Қорек кернеуі 100-240В, 50-60 Гц
Тұтынылатын қуат: Өзіндік тұтыну <5 Вт, максималды қуат PoE - 115 Вт
Төмен байланыс порттары: 1~8 10/100Base-TX 30W PoE RJ45(IEEE 802.3af/at)
Қосылатын порттар: 9~10 1000Base-X SFP
PoE порттары: 1~8 порттары IEEE802.3af/at, end-span қолдайды, бір портқа максималды қуаты 30 Вт.
PoE автоматты түрде тексеру: егер мұздатылған құрылғы табылса, оны автоматты түрде қайта іске қосады
Жұмыс режимдері:
- Кеңейтілген: 1~8 порттарда 250 метрге дейінгі деректер диапазоны, 1~8 порттар бір-бірінен оқшауланған және тек жоғары порттармен байланыса алады, желілік дауылдың алдын алады, ағынды басқарады.
- Әдепкі: қалыпты қосқыш
- VLAN: 1~8 порттары бір-бірінен оқшауланған және тек жоғары ағынды порттармен байланыса алады, желілік дауылдың алдын алады, ағынды басқарады.
PoE порттары 1~8: IEEE 802.3af/at, end-span стандартына сәйкестік, бір портқа 30 Вт дейін
Кабель түрі және тасымалдау қашықтығы: cat5e/6 UTP арқылы 100 м дейін
Стандарттарға сәйкестігі: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z
Өткізу қабілеті: 5,6 ГБ/сек
Коммутация жылдамдығы: 4,2Mpps
Жад буфері: 12КБ
MAC-мекенжайлар кестесі: 4К
Көрсеткіштер:
- Тамақтандыру - қызыл
- 1~8 төмен байланыс порттары: RJ45 қосқышында жасыл жарық диодтары қосылымды/әрекетті, сары жарық диодтары PoE-ді көрсетеді
- Жоғары ағынды порттар 9, 10: RJ45 қосқышында жасыл жарық диодтары қосылымды/әрекетті көрсетеді
Қорғаныс: Асқын кернеу: 6КВ, стандарт: IEC 61000-4-5 ESD: 6КВ: байланыс, 8КВ: ауа, стандарт: IEC 61000-4-2
Найзағайдан қорғау 385В айнымалы ток 20КА, 2р, -40 = 70°, төменгі кіріс сызығы, dxh06-fcs / 2 r40
Жұмыс температурасының диапазоны: -20℃~65℃
Сақтау температурасы: -40℃~85℃
Ылғалдылығы: 0~95% (конденсациясыз)
Габариттері (Ұзындығы*Ені*Биіктігі): 280×200×260мм
Материал: Металл
Түсі: ақ
Таза салмағы: 8 кг
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| PoE бюджет | 101-200 Вт |
| Өндіруші | N-NET |
| Өлшемдері | 280 х 200 х 260 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 115 Вт |
| Жұмыс температурасы | -20...+65 °С |
| Орнату тәсілі | Настенный/ на опоре |
| Қорғау дәрежесі | IP55 |
- Бағасы: 103 822 ₸



