
UTEPO UTP7216E-POE-L2 коммутаторы 16 портты басқарылатын PoE
- Бар
150 988 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
16 портты басқарылатын Ethernet PoE қосқышы IEEE802.3af/at қолдауымен 16 100 Мбит/с төмен ағынды Ethernet PoE порттарын, 2 1000 Мбит/с оптикалық жоғары байланыс порттарын және 2 1000 Мбит/с Ethernet жоғары байланыс порттарын қамтамасыз етеді. Коммутатор 2-деңгейдегі желіні басқаруды және Интернетке негізделген PoE басқаруды қолдайды және жоғары жылдамдықты деректерді жіберуді қамтамасыз етеді. Ол бейнебақылау камераларында, желілік инженерлік жобаларда және т.б. кеңінен қолданылады.
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- қуат сымы
- бекіту кронштейні
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порттары 16 * 10 / 100Base-TX (PoE)
Жоғары байланыс порттары 2 1000 Мбит/с SFP порттары және 2 10/100/1000Base-T порттары
Желілік стандарт IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1X
Коммутациялық қабілеті 11,2 Гбит/с
Пакеттерді жіберу жылдамдығы Секундына 8,33 миллион пакет
16K MAC мекенжайларының кестесі
PoE стандарты 802.3af / at (PSE)
Жұп сызықтар PoE 1/2 (+) ,3/6 (-)
Шығыс қуаты PoE 54В тұрақты ток, 30 Вт макс.
PoE бюджеті 270 Вт макс.
6 кВ кернеудің жоғарылауына иммунитет Орындалуы:IEC61000-4-5
Кіріс кернеуі 100 ~ 240В айнымалы ток , 50/60 Гц
Қуатты тұтыну <320 Вт (соның ішінде PoE)
Жұмыс температурасы -10 ℃ ~ 50 ℃
Сақтау температурасы -40 ℃ ~ 85 ℃
Ылғалдылығы (конденсациясыз) 5% -95%
Өлшемдері 442×255×44,5 мм
Салмағы 3,73 кг
CE, FCC, ROHS сертификаттау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <320 Вт (включая PoE) |
| Өлшемдері | 442 × 255 × 44,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 16 |
| PoE порттарының саны | 16 |
| Жұмыс температурасы | -10...+50 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 2 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 201-300 Вт |
- Бағасы: 150 988 ₸


