
UTEPO UTP7224E-POE-L2 коммутаторы 24 портты басқарылатын PoE
- Бар
155 281 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
24 портты басқарылатын коммутатор
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- қуат сымы
- бекіту кронштейні
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порттары 24 * 10 / 100Base-TX (PoE)
Каскадтау порттары 2 порт SFP 1000Base-X және 2 порт 10/100/ 1000Base-T
Желілік стандарт IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1X
Коммутациялық қабілеті 12,8 Гбит/с
Пакеттерді жіберу жылдамдығы секундына 9,52 миллион пакет
16K MAC мекенжайларының кестесі
PoE стандарты 802.3af / at (PSE)
Жұп сызықтар PoE 1/2 (+), 3/6 (-)
Шығыс қуаты PoE 54В тұрақты ток, 30 Вт макс.
PoE бюджеті 390 Вт макс.
Қуаттың асқынуына иммунитет 6кВ Орындалуы: IEC61000-4-5
Электростатикалық разрядқа иммунитет
Байланыс разряды 6 кВ
8 кВ әуе разряды
IEC61000-4-2
100 ~ 240В айнымалы ток, 50/60 Гц қуат көзі
Қуатты тұтыну <450 Вт (соның ішінде PoE)
Жұмыс температурасы -10 ℃ ~ 50 ℃
Сақтау температурасы -40 ℃ ~ 85 ℃
Пайдалану кезіндегі ылғалдылық 5% -95% (конденсациясыз)
Өлшемдері 442×255×44,5 мм
Салмағы 3,73 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <450 Вт (PoE қоса алғанда) |
| Өлшемдері | 442 × 255 × 44,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 24 |
| PoE порттарының саны | 24 |
| Жұмыс температурасы | -10...+50 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 2 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | > 300 Вт |
- Бағасы: 155 281 ₸


