
UTEPO UTP7308GE-POE өнеркәсіптік 8 портты басқарылатын Hi-PoE қосқышы
- Бар
127 970 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
8 портты өнеркәсіптік толық гигабиттік басқарылатын PoE қосқышы.
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- қуат адаптері
- бекіту жинағы
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қоректендіру блогы жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады!
Техникалық сипаттамалар:
8 * 10/100 / 1000Base-T порттары PoE RJ45
Uplink Ports SFP-порты 4 * 1000Base-X
стандарт IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x IEC61000-4-5 IEC61000-4 -2 IEC61000-4-4
Коммутациялық қабілеті 24Gbps
Пакеттерді жіберу жылдамдығы 17.9Mpps
Алмасу Жолын Сақтау және тасымалдау
буфер 4М
MAC-мекен-жайы 8K
PoE стандарты
IEEE802.3 af, IEEE802.3at, End-span.
Тек HPoE (60 Вт)
МАКСИМ По чипсеті
PoE қуат көзінің диапазонының соңы
Жұп сызықтар PoE 1/2 (+) ,3/6 (-)
T1 60 Вт HPoE шығыс PoE порты ,T2 ~ T8 порты стандартты PoE (30 Вт) болып табылады
дабыл реле арқылы шығарылады Қуат өшірілгенде, желілік порттар өшірілгенде, PoE порттары өшірілгенде дабыл релесін қолдау ( Web Software бағдарламасы орнатылған )
IEC61000-4-5 сәйкес 6 кВ импульстік иммунитет
ESD Қорғау
ESD Level 4 Per: IEC61000-4-2
4-деңгей EFT сәйкес: IEC61000-4-4
Кіріс кернеуі 48 ~ 57В тұрақты ток
Тұтынылатын қуат Өзін-өзі тұтыну < 30 Вт
Жұмыс температурасы -40 ℃ ~ 75 ℃
Сақтау температурасы -40 ℃ ~ 85 ℃
Ылғалдылығы 5% -95% (конденсациясыз )
Өлшемдері (ЛхШхВ) 159мм × 110мм × 46.5 мм
Салмағы 750г
Орташа жұмыс уақыты 330 000 сағатты құрайды
CE, FCC, ROHS аутентификациясы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 48...57 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | ≤ 30 Вт (без учета PoE) |
| Өлшемдері | 163 х 110,5 х 46,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| Жұмыс температурасы | -40...+75 °С |
| Орнату тәсілі | На DIN-рейку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 4 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 201-300 Вт |
- Бағасы: 127 970 ₸




