
UTEPO UTP7616GE-POE-IE Өнеркәсіптік 16 портты басқарылатын L3 PoE қосқышы
- Бар
214 883 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
16 Gigabit PoE порты + 4 10G SFP+L3 порты бар өнеркәсіптік басқарылатын Ethernet қосқышы PoE төмен сілтемесі үшін 16 Gigabit Ethernet портын және 10 Gigabit жоғары сілтемесі үшін 4 SFP портын қамтамасыз етеді. Өнім IEEE 802.3 af/at, 3-деңгейдегі желіні басқаруды және PoE басқаруды қолдайды. Өнім сонымен қатар Интернет, CLI және SNMP сияқты бірнеше конфигурация режимдерін және HTTP, HTTPS, Telnet және SSH сияқты бірнеше қатынасу әдістерін қолдайды.
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- бекіткіштер жинағы
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қоректендіру блогы жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады! (Utepo NDR-240-48 UTP7616GE-PoE-IE үшін DIN рельсті қуат көзі)
Техникалық сипаттамалар:
Мыс порттары 16 * 10/100 / 1000Base-T PoE RJ45 (Авто-MDI / MDI-X)
SFP порттары 4 * 1000M / 10G Base-X SFP (Mini-GBIC)
Консольдық порт 1 * сериялық порт RJ45-R232 (115200,8, N, 1)
PoE стандарты IEEE 802.3af / at (PSE)
Тұрақты токтың шығыс қуаты 46~ 55В
PoE қуаты 30 Вт макс. Әрбір порт үшін, макс. 360 Вт
Стандарты IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x
MAC 16k кестесі, автоматтандырылған оқытуға қолдау көрсетіледі
Коммутациялық сыйымдылық 112 Гбит/с / құлыпсыз
Пакеттерді жіберу жылдамдығы Секундына 83,3 млн пакетті құрайды
Кіріс кернеуі қорек 1 (негізгі): 48 ~ 57В тұрақты ток, қорек 2 (резервтік): 48 ~ 57В тұрақты ток
Тұтынылатын қуат 380 Вт (PoE қоса алғанда)
IP40 қорғау деңгейі
Жұмыс температурасы -40 ℃ ~ 75 ℃
Сақтау температурасы -40 ℃ ~ 85 ℃
Пайдалану кезіндегі ылғалдылық 0 ~ 95% (конденсациясыз)
Өлшемдері 163*110*95,6 мм
Салмағы 1745 гр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 48...57 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 380 Вт (PoE қоса алғанда) |
| Өлшемдері | 163 х 110 х 95,6 мм |
| Количество Ethernet портов | 16 |
| PoE порттарының саны | 16 |
| Жұмыс температурасы | -40...+75 °С |
| Орнату тәсілі | На DIN-рейку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 4 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | > 300 Вт |
- Бағасы: 214 883 ₸


