
UTEPO UTP7608GE-POE-IE Өнеркәсіптік 8 портты басқарылатын L3 PoE қосқышы
- Бар
222 939 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Өнеркәсіптік 8 портты PoE Gigabit + 4 портты 10G SFP+L3 басқарылатын Ethernet қосқышы PoE төмен байланысы үшін 8 гигабиттік Ethernet портын және 10 гигабиттік жоғары байланыс үшін 4 SFP портын қамтамасыз етеді.
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- бекіту кронштейні
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қоректендіру блогы жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады! (Utepo NDR-240-48 UTP7616GE-PoE-IE үшін DIN рельсті қуат көзі)
Техникалық сипаттамалар:
Мыс порттары 8 * 10/100 / 1000Base-T PoE RJ45 (Авто-MDI / MDI-X)
SFP порттары 4 * 1000M / 10G Base-X SFP (Mini-GBIC)
Консольдық порт 1 * сериялық порт RJ45-R232 (115200,8, N, 1)
PoE стандарты IEEE 802.3af / at (PSE)
Тұрақты токтың шығыс қуаты 46~ 55В
PoE қуаты 30 Вт макс. Әрбір порт үшін, макс. 360 Вт
Стандарты IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x
MAC 16k кестесі, автоматтандырылған оқытуға қолдау көрсетіледі
Коммутациялық сыйымдылық 112 Гбит/с / құлыпсыз
Пакеттерді жіберу жылдамдығы Секундына 83,3 млн пакетті құрайды
Кіріс кернеуі қорек 1 (негізгі): 48 ~ 57В тұрақты ток, қорек 2 (резервтік): 48 ~ 57В тұрақты ток
Тұтынылатын қуат 380 Вт (PoE қоса алғанда)
IP40 қорғау деңгейі
Жұмыс температурасы -40 ℃ ~ 75 ℃
Сақтау температурасы -40 ℃ ~ 85 ℃
Пайдалану кезіндегі ылғалдылық 0 ~ 95% (конденсациясыз)
Өлшемдері 163*110*95,6 мм
Салмағы 1635гр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 48...57 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 260 Вт (PoE қоса алғанда) |
| Өлшемдері | 163 х 110 х 95,6 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| Жұмыс температурасы | -40...+75 °С |
| Орнату тәсілі | На DIN-рейку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 4 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 201-300 Вт |
- Бағасы: 222 939 ₸


