
UTEPO UTP3-GSW1604S-MTP250 коммутаторы 16 портты басқарылатын PoE
- Бар
164 338 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
16 гигабиттік PoE порттары бар басқарылатын Ethernet қосқышы
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- қуат сымы
- бекіту кронштейні
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Техникалық сипаттамалар:
Мыс порттары 16 * 10/100 / 1000Base-T PoE RJ45 (Авто-MDI / MDI-X)
SFP порттары 4 * 1000 Base-X SFP (Mini-GBIC)
Консольдық порт 1 * Rсериялық порт J45-R232 (115200,8, N, 1)
Баптандыру түймесі
Қысқа басу: қайта жүктеу;
> 5 б. Басу: зауыттық параметрлерді қалпына келтіру.
Желілік стандарт IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3Z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1X
Коммутациялық сыйымдылық 40 Гбит/с / құлыпсыз
Пакеттерді жіберу жылдамдығы секундына 29,8 млн пакетті құрайды
Пакеттік буфер 12 Мбит
MAC-мекенжайлар кестесі
Автоматты оқыту функциясы бар 16K MAC мекенжай кестесі
Jumbo Frame 10 Кбайт
PoE стандарты IEEE802.3af 15,4 Вт, IEEE802.3 @ 30 Вт
Жұп сызықтар PoE 1/2 (+) ,3/6 (-)
Жұмыс температурасы -10-50 ℃
Сақтау температурасы -40-85 ℃
Ылғалдылығы 5% -95% (конденсациясыз)
Өлшемдері 442×286×44мм
Салмағы 3.859 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <250 Вт (ПЭ) |
| Өлшемдері | 442 × 286 × 44 мм |
| Количество Ethernet портов | 16 |
| PoE порттарының саны | 16 |
| Жұмыс температурасы | -10...+50 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 4 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 201-300 Вт |
- Бағасы: 164 338 ₸





