
UTEPO UTP7224E-L2 24-портты басқарылатын коммутатор
- Бар
132 335 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Басқарылатын 24 портты Ethernet қосқышы 24 100 Мбит/с төмен байланыс портын, 2 1000 Мбит/с оптикалық жоғары байланыс портын және 2 100 Мбит/с жоғары байланыс портын қамтамасыз етеді. Коммутатор Интернетке негізделген 2-деңгейлі желіні басқаруды қолдайды және жоғары жылдамдықты деректерді жіберуді қамтамасыз етеді. Ол бейнебақылау камераларында, желілік инженерлік жобаларда және т.б. кеңінен қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порттары 24 * 10 / 100Base-TX
Жоғары байланыс порттары 2 1000 Мбит/с SFP порттары және 2 10/100/1000Base-T порттары
Желілік стандарт IEEE802.3 , IEEE802.3u , IEEE802.3ab , IEEE802.3z , IEEE802.3X , IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad , IEEE 802.1D , IEEE 802.1X
Коммутатордың сыйымдылығы 12,8 Гбит/с
Секундына 9,52 миллион пакеттің өткізу қабілеттілігі
MAC 16K кестесі
Найзағайдан қорғау 6 кВ Орындалуы:IEC61000-4-5
100 ~ 240В айнымалы ток , 50/60 Гц қуат көзі
Қуатты бөлу <50 Вт
Жұмыс температурасы -10 ℃ ~ 50 ℃
Сақтау температурасы -40 ℃ ~ 85 ℃
Ылғалдылығы (конденсациясыз) 5% -95%
Өлшемдері 442×255×44,5 мм
Салмағы 3,73 кг
CE , FCC , ROHS реттеушісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <30 Вт |
| Өлшемдері | 442 х 263 х 44,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 24 |
| PoE порттарының саны | 0 |
| Жұмыс температурасы | -10...+50 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 2 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | Нет |
- Бағасы: 132 335 ₸


