
UTEPO UTP3-GSW0802S-MTP150 коммутаторы 8 портты басқарылатын PoE
- Бар
76 805 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Толығымен басқарылатын гигабиттік PoE қосқышы, жаңа буынның өнімділігі жоғары аппараттық және бағдарламалық қамтамасыз ету платформасын пайдаланады. Ол 8 * 10/100 / 1000Base-T RJ45 порттарын және 2 * 1000Base-X SFP порттарын қамтамасыз етеді. 1-8 порт үшін PoE қолдауы IEEE802.3af/at стандартына сәйкес келеді, жалпы PoE қуат бюджеті 135 Вт. Үлкен 4M буферлік чиппен және QVLAN, QoS, IGMP Snooping, Fast-Ring және PoE және т.б. қоса алғанда, мол L2 басқару функциясымен жабдықталған, оны кәсіпорынның, өнеркәсіптік парктің және басқа қолданбалардың қауіпсіздігін бақылау үшін пайдалануға болады.
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- қуат сымы
- бекіту кронштейні
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порттары 8 * 10/100 / 1000Base-T RJ45 порттары (PoE)
Uplink Ports Порты SFP 2 * 1000Base-X (Mini-GBIC)
1-қосымша * Консольдық порт (RJ45-тен R232-ге дейін)
WEB IP IP әдепкі бойынша: 192.168.1.200
Пайдаланушының аты: admin / Пароль: admin
Қалпына келтіру
Қайта жүктеу: қысқа басу
Қалпына келтіру: 5 секунд немесе одан да көп уақытты басуды жалғастырыңыз
Стандарт IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3Z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1X
Өткізу қабілеті 20 Гбит/с / құлыпсыз
Пакеттерді жіберу жылдамдығы 14.9Mpps
буфер 4Мбит
MAC-мекен-жайы 8K
Jumbo Frame 10 Кбайт
PoE стандарты IEEE802.3af / с (ҚСЭ)
Жұп сызықтар PoE 1/2 (+) ,3/6 (-)
Тұрақты ток 54В PoE шығысы, бір порт үшін PoE шығыс қуаты ≤30 Вт , максималды PoE қуат бюджеті ≤135 Вт
IEC61000-4-5 сәйкес 6 кВ импульстік иммунитет
Электростатикалық разрядтан қорғау 6КВ Байланыс заряды / 8КВ Ауа заряды
Сәйкес: IEC61000-4-2
Кіріс кернеуі 100 ~ 240В айнымалы ток, 50/60 Гц, автоматты тану
Тұтынылатын қуат ≤150 Вт (PoE қоса алғанда)
Жұмыс температурасы -10-50 ℃
Сақтау температурасы -40-85 ℃
Ылғалдылық операциясы 5% -95% (конденсациясыз)
Өлшемі (L * W * H) 194mm * 180mm * 44.5mm
Салмағы 2.2kg
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | ≤ 150 Вт (включая PoE) |
| Өлшемдері | 194 х 180 х 44,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| Жұмыс температурасы | -10...+50 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 101-200 Вт |
- Бағасы: 76 805 ₸





