
UTEPO UTP7624GE-POE-L3 коммутаторы 24 портты басқарылатын L3 PoE
- Бар
358 367 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
24 гигабиттік PoE порттары бар басқарылатын Ethernet қосқышы (қысқаша айтқанда, 24P қосқышы), ол 24 гигабиттік Ethernet PoE порттарын және 4 10 гигабиттік жоғары байланыс SFP порттарын қамтамасыз етеді.
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- қуат сымы
- бекіту кронштейні
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порттары 24 * 10/100 / 1000Base-T PoE
Жоғары байланыс порттары 4 10G Base-X SFP оптикалық порттары (веб-параметрлер арқылы 1000Base-X қолдауы)
Желілік стандарт IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3Z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.3ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1X
Коммутациялық қабілеті 128 Гбит/с
Пакеттерді жіберу жылдамдығы секундына 96 миллион пакет
Пакеттік буфер 12 млн
16K MAC мекенжайларының кестесі
PoE стандарты 802.3af / at (PSE)
Жұп сызықтар PoE 1/2 (+), 3/6 (-)
Шығыс қуаты PoE 54В тұрақты ток, 30 Вт макс.
Кіріс кернеуі 100 ~ 240В айнымалы ток, 50/60 Гц
Жұмыс температурасы -10-50 ℃
Сақтау температурасы -40-85 ℃
Ылғалдылығы (конденсациясыз) 5% -95%
Өлшемі 442×305×44,5 мм
Салмағы 4,35 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <420 Вт (PoE қоса алғанда) |
| Өлшемдері | 442 × 305 × 44,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 24 |
| PoE порттарының саны | 24 |
| Жұмыс температурасы | -10...+50 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 4 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | > 300 Вт |
- Бағасы: 358 367 ₸




