
Hikvision DS-3E1326P-EI коммутаторы 24 портты PoE, Hik-Partner Pro арқылы басқарылады
- Бар
163 779 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Порттар саны 24 × 100 Мбит/с PoE RJ45, 2 × Gigabit біріктірілген порттар
RJ45 порт түрі, толық дуплексті, MDI/MDI-X адаптивті
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab және IEEE 802.3z стандарты
Коммутация әдісі Деректерді аралық сақтаумен тасымалдау
Жұмыс режимі Стандартты режим (әдепкі бойынша), тасымалдау ауқымын ұлғайту режимі
Басымдығы жоғары порттар 1-8 порттары
Алыс қашықтыққа тасымалдауға арналған порттар 1-24 порттар
16K MAC мекенжайларының кестесі
Коммутация жылдамдығы 8.8 Гбит/с
Пакеттерді қайта бағыттау жылдамдығы 6.5472 млн. пакет/с
Ішкі кэш 4 Мбит/с
Стандарт PoE порттары 1-24: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
PoE қуат терминалдары Ethernet кабельдері 1/2/3/6 және 4/5/7/8 бір уақытта қуат береді
PoE-порт 1-24 порттары
Порттың максималды қуаты 30 Вт
PoE 370 Вт қуат бюджеті
Құрылғыны қашықтан жаңартуды конфигурациялау, әдепкі параметрлерді қалпына келтіру, журналдарды қарау, негізгі желі параметрлерін конфигурациялау
Желі топологиясын көрсету Желі топологиясын көрсетуді қолдау
Портты баптау Деректерді беру жылдамдығын және ағынын басқару, коммутаторды баптау
PoE функциясы IEEE 802.3at/af стандартына сәйкес қуат
VIP-порттар функциясы Қызыл аймақтағы порттар деректеріне басымдық беріледі
Құрылғы күйінің сигналы Құрылғы күйінің сигналы, PoE_MAX және PoE күйлері
Желі Тұтынушыларды басқаруды қолдау
Порт статистикасы Нақты уақыт режимінде порт статистикасын жіберу/қабылдау, ең жоғары жіберу/қабылдау жылдамдығының статистикасы 7 күнде
Металл жабыны, салқындатқышсыз конструкциясы
Таза салмағы 2.83 кг
Өлшемдері 440 × 44 × 221 мм
Жұмыс температурасы -10-дан +55 °C-қа дейін
Сақтау температурасы -40-тан +85 °C-қа дейін
Жұмыс ылғалдылығы 5-тен 95%-ға дейін (конденсатсыз)
Сақтау ылғалдылығы 5-тен 95%-ға дейін (конденсатсыз)
Айнымалы ток қуаты 100-ден 240 В-қа дейін, 50/60 Гц, макс. 6,5 А
Макс. тұтынылатын қуат 400 Вт
400 Вт қуат көзі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hikvision |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <400 Вт |
| Өлшемдері | 440 × 221 × 44 мм |
| Количество Ethernet портов | 24 |
| PoE порттарының саны | 24 |
| Жұмыс температурасы | 0...+45 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку |
| Количество Uplink Ethernet портов | 2 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | > 300 Вт |
- Бағасы: 163 779 ₸


