
Hikvision DS-3E1105P-EI коммутаторы 4 портты PoE
- Бар
27 776 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Порттар саны: 4 PoE 100M RJ45, 1 100М RJ45
Коммутациялық матрица: 1 ГБ/с
MAC-мекенжайлар кестесінің өлшемі: 2К
MAC мекенжайларын үйрену:Автоматты жаттау/өшіру
MAC мекенжайларын басқару:MAC мекенжайларын және статикалық MAC мекенжайларын өшіруді теңшеу
PoE стандарты: IEEE 802.3, IEEE 802.3u және IEEE 802.3x
PoE бюджеті: 60 Вт
Жұмыс режимі: Алыс қашықтыққа тасымалдау режимі қосулы: 250м, 10М толық дуплексті/жартылай дуплексті, Cat5E және одан жоғары
Ұзақ қашықтыққа тасымалдау режимі өшірулі: 100
PoE кабелі: Контактілердің 1,2,3,6 және 4,5,7,8 өзектерінде 8 ядролы қуат беруді және бір уақытта қуат беруді қолдау
ПО басқару:
- PoE қосу/өшіру
- PoE портының қуат күйін және қуат шығысын көрсету
Қуат көзі: 48 VDC, 1.35 A
Асқын кернеуден қорғау: Порт үшін: 4кВ
Қуат көзі үшін: 6кВ
Жұмыс шарттары: 0°C— 40°C, ылғалдылығы 0 % ~ 90 % (конденсатсыз)
Сақтау шарттары : -40°C— 85°C, ылғалдылығы 5% ~ 90 % (конденсатсыз)
Өлшем: 105 мм × 27.6 мм × 83.1 мм
Салмағы: 0.22 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hikvision |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 54 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <65 Вт |
| Өлшемдері | 105 х 27,6 х 83,1 мм |
| Количество Ethernet портов | 4 |
| PoE порттарының саны | 4 |
| Жұмыс температурасы | 0...+40 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 1 |
| Количество Uplink SFP портов | 0 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 1-100 Вт |
- Бағасы: 27 776 ₸


