
UTEPO UTP7310S-PSB өнеркәсіптік 8 портты басқарылатын Hi-PoE қосқышы
- Бар
95 804 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Өнеркәсіптік 8 портты гигабиттік PoE+ 2 портты 1G/2,5G SFP L2 басқарылатын Ethernet қосқышы
Жиынтыққа кіреді:
- коммутатор
- бекіту жинағы
- пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қоректендіру блогы жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады!
Техникалық сипаттамалар:
Ethernet порты
8*10/100/1000Base-T PoE+ RJ-45 (Авто-MDI/MD I-X)
2*1G/2,5GBase-X SFP (әдепкі мәні — 1G)
Басқару порты
1 * RJ-45 консолі
1 * эстафета
USB-порт USB3.0
Инициализация түймесі Құрылғыны қайта іске қосу үшін қысқа басыңыз, жүйені инициализациялау үшін > 5 секунд ұзақ басыңыз
Өлшемдері (Ш*Г*В) 163мм*110,5мм*46,5 мм
Таза салмағы 0,79 кг
Қуат көзінің кіріс кернеуі 1 (негізгі): 48-57 В тұрақты. ток, қуат 2 (резервтік): 48-57 В тұрақты.
Тұтынылатын қуат ≤250 Вт (толық жүктеме, соның ішінде PoE)
DIN-рейканы монтаждау/Үстел үсті/Қабырғаға орнату
Материал Металл қабық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 48...57 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | ≤ 250 Вт (включая PoE) |
| Өлшемдері | 163 х 110,5 х 46,5 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| Жұмыс температурасы | -40...+75 °С |
| Орнату тәсілі | На DIN-рейку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 0 |
| Количество Uplink SFP портов | 2 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 201-300 Вт |
- Бағасы: 95 804 ₸







