
UTEPO UTP3310TS-PSB-L2 коммутаторы 8 портты басқарылатын PoE
- Бар
71 609 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
8 портты гигабиттік PoE+ 1 портты гигабиттік RJ45 1 портты гигабиттік SFP L2 басқарылатын Ethernet қосқышы болып табылады.
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порты 8*10/100/1000Base-T PoE+ RJ-45 (Авто-MDI/MDI-X)
Өрлемелі порт
1*10/100/1000Base-X RJ45
Өлшемдері (Ш*Г*В) 294 мм*179,6 мм*44 мм
Кіріс кернеуі 100 ~ 240В айнымалы ток, 50 ~ 60Гц
Материал Металл қабық
Монтаждау Тіреуіш/үстелдік/қабырғалық монтаж1*1000Base-X SFP
Стандарты IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af/at, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s
Жіберу режимдерін Сақтау және жіберу
16k MAC мекенжай кестесі, автоматты оқытуды қолдау
Коммутациялық сыйымдылық 20 Гбит/с/құлыпсыз
Пакеттерді жіберу жылдамдығы секундына 14,4 млн пакетті құрайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <150 Вт |
| Өлшемдері | 294 × 179,6 × 44 мм |
| Количество Ethernet портов | 8 |
| PoE порттарының саны | 8 |
| Жұмыс температурасы | 0...+45 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 1 |
| Количество Uplink SFP портов | 1 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 101-200 Вт |
- Бағасы: 71 609 ₸


