
UTEPO UTP3320TS-PSB-L2 коммутаторы 16 портты басқарылатын PoE
- Бар
151 424 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
16 портты гигабиттік PoE+ 4 портты біріктірілген гигабиттік (RJ-45/SFP) басқарылатын Ethernet қосқышы L2.
Техникалық сипаттамалар:
Төмен байланыс порты 16*10/100/1000Base-T PoE+ RJ-45 (авто-MDI/MDI-X)
Қосылатын порт 4*1000M біріктірілген (RJ-45/SFP)
Өлшемдері (W*D*H) 440мм*315мм*44мм
Кіріс кернеуі 100~240В айнымалы ток, 50~60Гц
Тұтынылатын қуат ≤280 Вт (толық жүктеме, соның ішінде PoE)
Материал Металл қабық
Монтаждау Тіреуіш/үстелдік/қабырғалық монтаждау
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at стандарттары
Жіберу режимдерін Сақтау және жіберу
8K MAC мекенжай кестесі, автоматты оқытуды қолдау
Коммутациялық сыйымдылық 40 Гбит/с/құлыпсыз
Пакеттерді жіберу жылдамдығы секундына 29,7 млн пакетті құрайды
Алып жақтау 9кБ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Utepo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 100...240 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | ≤ 280 Вт (включая PoE) |
| Өлшемдері | 440 × 315 × 44 мм |
| Количество Ethernet портов | 16 |
| PoE порттарының саны | 16 |
| Жұмыс температурасы | 0...+45 °С |
| Орнату тәсілі | В 19" стойку / настенный / настольный |
| Количество Uplink Ethernet портов | 4 |
| Количество Uplink SFP портов | 4 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 201-300 Вт |
- Бағасы: 151 424 ₸


