
Hikvision DS-3T1306P-SI/HS Өнеркәсіптік 4 портты басқарылатын Hi-PoE қосқышы, ГЭС
- Бар
55 193 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Желі параметрлері
Порттар: 4 × 10/100 Мбит/с PoE порттары,1 ×1 гигабиттік RJ45 порты,1 × 1 гигабиттік талшықты-оптикалық порт
Порт түрі: RJ45 порты, толық дуплексті, адаптивті MDIMDI-X
Стандарт: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Бағыттау режимі: Дүкен мен бағыттау арасында ауысу
Жұмыс режимі: Стандартты режим (әдепкі бойынша)
MAC-мекенжайлар кестесі: 2 Қарай
Коммутациялық қабілеті: 4,8 Гбит/с
Пакеттерді жіберу жылдамдығы: секундына 3,57 миллион пакет
Ішкі кэш: 1 Мбит/с
PoE
PoE стандарты: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
PoE қуат контактілері
End-span: 1/2(-), 3/6(+)
id-span: 4/5(+), 7/8(-)
8 істікшелі қуат көзі: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-)
PoE порты: PoE: 1-ден 4-ке дейінгі порттар
Порттың максималды қуаты: 30 Вт
PoE қуатының бюджеті: 60 Вт
Бағдарламалық жасақтама функциясы
Құрылғыға техникалық қызмет көрсету: Қашықтан жаңартуды, әдепкі параметрлерді қалпына келтіруді, журналдарды қарауды, желі параметрлерінің негізгі конфигурациясын, импорттау және экспорттау параметрлерін және уақытты синхрондауды қолдау.
Порттардың конфигурациясы: Порт жылдамдығын реттеуді, ағынды басқаруды және порттарды қосуды қолдау.
Әрекет етудің үлкен радиусы: 1-ден 4-ке дейінгі порттар: 300 м-ге дейін
PoE конфигурациясы: PoE Watchdog: 1-ден 4-ке дейінгі порттар жауап бермейтін камераларды автоматты түрде анықтайды және қайта іске қосады. PoE қосу: қолдау көрсетіледі
Порт жылдамдығының шегі: Кіріс және шығыс порттар үшін жылдамдық шегі
Storm Control: Белгісіз бір мекенжайлық, көп мекенжайлық және таратылымдар үшін дауылдарды басқару
Порттарды шағылыстыру: бар
Порттарды оқшаулау: Оқшаулау тобындағы порттар бір-бірімен әрекеттесе алмайды.
QoS: WRR және SP жоспарлау және порт басымдығы
VLAN: 4094 VLAN
ҒТП: ҒТП және РСТП
SNMP протоколы: Жүйелік түйіндер мен интерфейстер туралы ақпарат алу үшін SNMPv1 және SNMPv2c қолдау
LLDP: Порт конфигурациясына, жаһандық конфигурацияға және көршілерді табуға арналған LLDP қолдауы
DHCP: Қолдау
ERPS: Қолдау
Жалпы
корпус: Металл
Таза салмағы: 0,4 кг
Брутто салмағы: 1,0 кг
Өлшемдері (W × H × D)158,00 мм × 101,20 мм × 31,60 мм
Жұмыс температурасы: -30 °C-тан 65 °C-қа дейін (-22 °F-тан 149 °F)
Сақтау температурасы: -40 °C-тан 85 °C-қа дейін (-40 °F-тан 185 °F)
Салыстырмалы ылғалдылық: 5% -дан 95% -ға дейін (конденсациясыз)
Қуат көзі: Қуат адаптері: тұрақты ток 48В (жұмыс температурасы: 0°C-тан 45°C-қа дейін); Жерге қосу терминалы: тұрақты ток 48-57В (жұмыс температурасы: -30°C-тан 65°C-қа дейін)
Максималды тұтынылатын қуат: 65 Вт
Күту режимінде тұтынылатын қуат: < 5 Вт
Сертификаттар
ЭМС: FCC (47 CFR, 15 бөлім, кіші бөлім); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN IEC 61000-3-2: 2019, EN 61000-3-3: 2013+A1: 2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, EN 55035: 2017); IC (ICES-003 : 6 шығарылым); RCM (AS/NZS CISPR 32:2015)
Қауіпсіздік: UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005, AMD1:2009, AMD2:2013, IEC 62368-1:2014 (екінші басылым); CE-LVD (EN 60950-1: 2006 + A11: 2009 +A1: 2010+A12: 2011+A2: 2013, EN 62368-1: 2014+A11: 2017)
Химия: CE-RoHs (2011/65/EU); WEEE (2012/19/EU); Reach (Регламент (ЕО) № 1907/2006)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hikvision |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| Қорек кернеуі | 48...57 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | <65 Вт |
| Өлшемдері | 158 × 101,2 × 31,6 мм |
| Количество Ethernet портов | 4 |
| PoE порттарының саны | 4 |
| Жұмыс температурасы | -30...+65 °С |
| Орнату тәсілі | На DIN-рейку / настенный / настольный / в 19" стойку |
| Количество Uplink Ethernet портов | 1 |
| Количество Uplink SFP портов | 1 |
| SFP порттарының саны | 0 |
| PoE бюджет | 1-100 Вт |
- Бағасы: 55 193 ₸


