
Finen AS6822 Серверлік шкаф 22U (600х800х1164мм)
- Бар
144 610 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Телекоммуникациялық серверлік шкаф.
Техникалық сипаттамалар:
Жүк көтергіштігі 800 кг
Қорғау дәрежесі IP20
Материал суықтай илектелген болат SPCC
Қалыңдық:
Корпустары 2,0 мм
Салмақ түсетін конструкцияның 1,2 мм
Алдыңғы есік 5 мм шыңдалған шыныдан жасалған
Бүйірлік алмалы-салмалы панельдерде құлып болады
Алдыңғы есіктің бұрылу бұрышы 180 градустан асады
Жиынтыққа кіреді:
Сөре - 1 дана.
Желдеткіш - 4 дана.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Өндіруші | FINEN |
| Биіктігі | 1164 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Есік материалы | Закаленное стекло |
| Корпус материалы | Металл |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 144 610 ₸


