
PERCo-KT08.3A Антипаникалық HID/EMM жолақтары бар электронды өткізгіш
- Бар
1 575 296 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған электронды өткізгіш.
Қорек кернеуі - 12В тұрақты ток
Тұтыну тогы - 6.0 А артық емес
Өту бағыттарының саны - 2
Бір реттік өту режиміндегі өткізу қабілеті - 30 адам/мин
Еркін өту режиміндегі өткізу қабілеті - 60 адам/мин
Габариттік өлшемдері (ұзындығы×ені×биіктігі) - 777×798×1084 мм
Өту аймағының ені - 500 мм
Жұмыс температурасының диапазоны - -20°C-тан +50°C-қа дейін
Қабықшаны қорғау дәрежесі IP - IP54
Паникке қарсы белдеулер - автоматты
Байланыс интерфейсі - Ethernet
Пайдаланушылар саны - 50 000 дейін
Тіркеу журналындағы оқиғалар саны - 870 000-ға дейін
Оқырмандар саны - 2 (EM-Marin және HID)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PERCo |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Интерфейс | Ethernet |
| Оқу қашықтығы | до 8 см |
| Оқырмандар саны | 2 |
| Жолдың ені | 500 мм |
| Өту бағыттарының саны | 2 |
| Пайдаланушылар саны | 50 000-ға дейін |
| Өткізу қабілеті | 30 человек в минуту |
| Өлшемдері | 777 × 798 × 1084 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP54 |
| Оқиғалар саны | 870 000 дейін |
| Сәйкестендіргіш стандарты | EMM, HID |
| Идентификатор | Карта |
| Карта қабылдағышы | Нет |
- Бағасы: 1 575 296 ₸


