
Бастион СКАТ-1200Б 12В/2А үздіксіз қоректендіру көзі
- Бар
14 488 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12 В, 2 А
Аккумуляторға арналған пластикалық корпус 7 Ач
ФЗ 123 және МЕМСТ Р 53325-2012 сәйкес келеді
3 индикатор Желі, АКБ, Шығу және 1 ақпараттық шығу
Шығуды шамадан тыс жүктемеден және ҚТ-дан қорғау
Батареяны терең разрядтан, қысқа тұйықталудан және шамадан тыс полярланудан қорғау
АКБ болуын бақылау
Суық іске қосу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | БАСТИОН |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қорек кернеуі | 187...250 В |
| Шығу кернеуі | 13,5...13,9 / 10,5...13,9 В (режим "основной" / "резерв") |
| Өлшемдері | 170 х 210 х 105 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Жұмыс температурасы | -10...+40 °С |
| Номинальный выходной ток | 1,7 А |
| Батарея түрі | 1 х 7 Ач |
- Бағасы: 14 488 ₸


