
Hikvision DS-UPS600 Үздіксіз қоректендіру көзі НАУҚАН
- Бар
28 618 ₸
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
Қорғау әдісі Шамадан тыс жүктемеден, разрядтан және шамадан тыс зарядтан қорғау
Жұмыс температурасы мен ылғалдылығы 0°С-тан 40°С-қа дейін. Ылғалдылығы 30%-дан 90% -ға дейін (конденсациясыз)
Салмағы шамамен. 4,2 кг
Өлшемі 274 мм × 95 мм × 139 мм
Жарық диодты индикатор "Жұмыс режимі (айнымалы ток режимі): үнемі жасыл түспен жанып тұрады.
Зарядтау режимі (тұрақты ток режимі): үнемі қызыл түспен жанып тұрады.
Шамадан тыс жүктеме режимі: сары түспен жыпылықтайды."
"Дабыл"Зарядтау режимі (тұрақты ток режимі): әр 10 секунд сайын естіледі
Батарея заряды аз: секунд сайын естіледі
Шамадан тыс жүктеме режимі: әр 0,5 секунд сайын естіледі
Ақаулық: үнемі естіледі"
Сақтау шарттары -10°С-тан 50°С-қа дейін. Ылғалдылығы 20%-дан 95% -ға дейін (конденсациясыз)
Қуаты 600 ВА / 360 Вт
Кіріс кернеуінің диапазоны 220 В-тан 240 В айнымалы токқа дейін
Кіріс жиіліктерінің диапазоны 50/60 Гц
Айнымалы ток кернеуінің диапазоны (батарея режимі) 220 В-тан 240 В айнымалы токқа дейін
Жиілік диапазоны (батарея режимі) 50/60 Гц ± 0,5 Гц
Ауысу уақыты тұрақты токтан айнымалы токқа ≤ 10 мс; айнымалы токтан тұрақты токқа ≤ 10 мс
Толқын пішіні (батарея режимі) Зарядтау режимі (тұрақты ток режимі): PWM
Батарея 12В/7А·сағ × 1
Зарядтау уақыты 10-нан 16 сағатқа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hikvision |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қорек кернеуі | 220...240 В |
| Қуат | 600 ВА/360 Вт |
| Өлшемдері | 274 х 95 х 139 мм |
| Жұмыс температурасы | 0...+40 °С |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Батарея түрі | 1 х 7 Ач |
- Бағасы: 28 618 ₸


