
Бастион СКАТ-2400 Үздіксіз қоректендіру көзі
- Бар
45 988 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"24В, 3А, қысқа мерзімді және резервтік режимде 3,5А дейін, корпус 2 батарея 12Ач астында
"резервке көшу" хабары реттелетін кідіріспен жүзеге асырылады.
ФЗ 123 және МЕМСТ Р 53325-2012 сәйкес келеді:
3 индикатор және 3 ақпараттық шығыс - Желі, батарея, Шығыс, шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау, батареяны терең разрядтан, қысқа тұйықталудан және шамадан тыс полюстен қорғау, батареяның болуын бақылау, суық іске қосу."
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | БАСТИОН |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қорек кернеуі | 175...245 В |
| Шығу кернеуі | 20...28 В |
| Өлшемдері | 333 х 240 х 134 мм |
| Жұмыс температурасы | -10...+40 °С |
| Номинальный выходной ток | 0...2,5 А |
| Батарея түрі | 2 х 12 Ач |
- Бағасы: 45 988 ₸


