
ҚҚҚ-24 исп.11 Өрт дабылының шкафы
- Бар
- Коды:ШПС-24 исп.11
188 220 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Орион" жүйесінің құрылғыларын DIN рельстеріне орнатуға арналған шкаф.
Техникалық сипаттамалар:
Брондау - АКБ көмегімен
Орнату түрі - Қабырғаға орнатылатын аспалы
Сыйымдылығы АКБ - 1217, Ач
АКБ саны - 2 дана.
МК-1 монтаждау жинағын орнату мүмкіндігі - жоқ
КЖҚ-7 ішінде орнатылатын интерфейс желілерін қосуға арналған "RS-485" шығуларының жалпы саны
Сыртқы құрылғыларды қосуға арналған оқшауланған RS-485 интерфейстерінің саны - 2
Жұмыс температурасы - -10...+40, °С
Қаптамамен қорғаныс дәрежесі - ІР41
Габариттік өлшемдері - 650х500х220 мм, мм
Шкафтың салмағы (аккумуляторлық батареялармен) - 30 кг артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкаф түрі | аспалы (Н) |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктер саны | 1 (дана) |
| Өндіруші | Болид |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шығу кернеуі | 24 Жылы |
| Өлшемдері | 650 × 500 × 220 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP41 |
| Жұмыс температурасы | -10...+40 °С |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Батарея түрі | 2 х 17 Ач |
| Тереңдігі | 220 мм |
- Бағасы: 188 220 ₸


