
Қорап КСК 11-309а (190х240х70 қорап распаячн. о/п) IP65
- Бар
- Коды:TD00000000068
2 870 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Санат:
Тарату
Енгізулер / шығарулар саны:
8-12
Материал:
Пластик
Мақсаты:
Сыртқы / өнеркәсіптік үй-жайлар
Орнату түрі:
Ашық
Сауда маркасы:
KSC
Нысан:
Тік бұрышты
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Ені | 240 мм |
| Қалыңдығы | 70 мм |
- Бағасы: 2 870 ₸


