
Avansia карта принтері, USB, опцияларсыз. Қайтымды, 600 нүкте/дюйм, жады 64 МБ Evolis AV1H0000BD
- Бар
- Коды:TD00000010971
1 997 502 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Evolis AV1H0000BD Avansia - бұл пластикалық карталарды басып шығаруға арналған ретрансляциялық карта принтері, оның басты ерекшелігі - пластикалық карталарды басып шығарудың жоғары ажыратымдылығы. Принтер жиі және тұрақты пайдалануға арналған, сонымен қатар құрылғының жоғары сенімділігімен ерекшеленеді және карталарды шығарудың жоғары сапасын қамтамасыз етеді.
Принтер сағатына 140 бір жақты картаны шығара алады және карталарды үлкен және орташа көлемде шығару үшін өте қолайлы.
Үшін тамаша:
Сондай -ақ, ерекшеліктердің бірі - қоректендіру науасы мен шығыс науасының үлкен сыйымдылығы (әрқайсысы 250 картаға есептелген), сонымен қатар шығын материалдарының үлкен сыйымдылығы (бір орамға 500 баспа), сіз карталарды топтамамен үзіліссіз басып шығара аласыз.
Принтер сағатына 140 бір жақты картаны шығара алады және карталарды үлкен және орташа көлемде шығару үшін өте қолайлы.
Үшін тамаша:
- қызметкерлердің куәліктері
- рұқсаттамалар
- студенттік билеттер
- төлем карталарының
- дисконттық карталар / сыйлық карталары
- ұлттық жеке куәліктердің
- жүргізуші куәлігінің
Сондай -ақ, ерекшеліктердің бірі - қоректендіру науасы мен шығыс науасының үлкен сыйымдылығы (әрқайсысы 250 картаға есептелген), сонымен қатар шығын материалдарының үлкен сыйымдылығы (бір орамға 500 баспа), сіз карталарды топтамамен үзіліссіз басып шығара аласыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolis |
| Өндіруші ел | Франция |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Интерфейс | Ethernet TCP-IP 10BaseT,100BaseT(трафик индикаторы) |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қорек кернеуі | 90-125В, 220-240В, 50/60 Гц айнымалы ток |
| Жұмыс шарттары | +10°...+30 °С; ылғалдылығы 80%-ға дейін% |
| Өлшемдері | 436 x 340 x 297 мм |
| Жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Беру науасының сыйымдылығы | 250 карта |
| USB | USB 2.0 |
| Қабылдау науасының сыйымдылығы | 250 карта |
| Карталардың қалыңдығы | 0.76 мм |
| Басып шығару сипаттамалары | Түрлі-түсті сублимациялық баспа, термотрансфер |
| Бір жылдағы карталар саны | 30 000 карта |
- Бағасы: 1 997 502 ₸




