
Hikvision DS-K5604A-3XF/V Бетті тану терминалы
- Бар
1 554 053 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hikvision DS-K5604A-3XF/V Бетті тану терминалы
DS-K5604A-3XF/V қатынау терминалы бетті тану функциясы бар қатынау терминалы болып табылады. Сондай-ақ, құрылғыда дене температурасының жоғарылауын анықтайтын интеграцияланған функция бар, "plug & play" технологиясын қолданады (жылдам орналастыру, сымсыз орнату/конфигурация).Құрылғы адам денесінің беткі температурасын жылдам анықтай алады және әртүрлі сценарийлерде қолдануға жарамды: кәсіпорында, станцияларда, зауыттарда, мектептер мен университеттерде және т.б.
Ерекшеліктері
- Plug & play. Жылдам орналастыру Сымсыз орнату/конфигурация
- Дене температурасын өлшеу үшін салқындатылмайтын микроболометриялық детектор (ванадий оксиді) қолданылады.
- Температура диапазоны: 30-дан 45 °C-қа дейін, дәлдігі: ± 0.5 °C (калибраторсыз)
- Тану қашықтығы: 0.3-тен 2 м-ге дейін
- Температураны қарапайым өлшеу: Бетті анықтау және адамның беткі дене температурасын бір уақытта тану, аутентификациясыз
- Дене температурасын өлшеу функциясымен бірге аутентификацияның әртүрлі режимдері
- Масканың болуы/болмауы дабылы
- Респираторлы бетперде болмаған жағдайда құрылғы дауыстық ескерту береді. Масканың болуы/болмауы туралы дабылмен бірге құрылғы аутентификациядан өтеді, егер аутентификациядан өтсе, өтуге рұқсат етіледі. Маска болмаған кезде мәжбүрлі дабыл Тыныс алу маскасы болмаған жағдайда құрылғы дауыстық ескерту береді. Мәжбүрлі дабылды пайдаланған кезде, құрылғы аутентификациядан өткен болса да, маска болмаған кезде өтуге тыйым салады.
- Аутентификация экранында өлшенген температураны көрсету
- Дене температурасының белгіленген шегінен асқан кезде дауыстық ескерту беріледі
- Температура шегіне байланысты есік күйінің конфигурациясы (ашық/жабық)
- TCP/IP хаттамасы бойынша клиенттік бағдарламалық қамтамасыз етуге деректерді беру және деректерді сақтау
- Конструкция тірекпен біріктіру мүмкіндігін ескереді
- IO шығу немесе Wiegand арқылы бөгде турникеттермен байланыс
- Артқы жарықтың реттелетін жарықтығы
- Тереңдетіп оқыту алгоритмі бар өнімділігі жоғары процессор. Беттер суреттерінің саны: 50,000; оқиғалар саны: 100,000
- Бетті тану уақыты ≤ 0.2 c/адам; бетті тану дәлдігі ≥ 99%
- Салыстыру нәтижелерін және түсірілген кескіндерді Клиенттік бағдарламалық құралға немесе басқа бағдарламалық құралға тасымалдайды және сақтайды
- NTP, уақытты қолмен синхрондау және автоматты синхрондау
- ISAPI қолдауы
- Құрылғыны қорғауға және оның дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз етуге арналған қарауыл таймерінің функциясы
- Аутентификация кезіндегі дыбыстық ескерту
Сұраныс бойынша баға
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| USB интерфейсі | 1 USB 2.0 |
| Сәйкестендіру уақыты | 0.2 с-тан аз |
| Оқу қашықтығы | 0.3-тен 2 м-ге дейін |
| Көрсету | 10.1" сенсорлық экран |
| Жүйедегі оқиғалар саны | 100000 |
| Операциялық жүйе | Linux |
| Тамақтандыру | 12 V DC±10% |
| Өндіруші | Hikvision |
| Жұмыс шарттары | 0°... +50°C, ылғалдылығы 10%-90% |
| Рұқсат | 120 х 160 (температураны өлшеу) |
| Желілік хаттамалар | TCP/IP |
- Бағасы: 1 554 053 ₸


