
БР 24 2*17 резервтік электрмен қоректендіру боксының шекарасы
- Бар
Бағасын нақтылаңыз
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БР 24 2х17 резервтік электрмен қоректендіру боксының шекарасы
БР сериялы резервтік қуат қорабы номиналды шығыс кернеуі 24 В "Рубеж" ГК шығарған IVEPR қайталама қуат көздерінің аккумуляторлық батареяларынан (аккумуляторлар) үздіксіз жұмыс уақытын арттыруға арналған. Қораптың шығысы тиісті конструкциялардың IVEPR-дегі "+P" және "-P" терминалдарына қосылады ("BR" деп белгіленеді), осылайша батареяның жалпы сыйымдылығын арттырады. БР 24 кірісі ~230 В желісіне қосылады. Желілік кернеу қалпына келтірілгенде, қорап автоматты түрде оған орнатылған қайта зарядталатын батареялардың зарядын қосады.Желілік кернеу диапазоны 140 В - 265 В құрайды, мұндай резерв батареяны шалғай аудандарда және сапасыз электрмен жабдықталған жерлерде зарядтауға кепілдік береді. Қораптар тіпті үлкен сыйымдылықтағы оларда орнатылған батареяларды жылдам зарядтауды қамтамасыз етеді.
БР 24 шығыс кернеуі 24 В қуат көздеріне қосуға арналған:
- ТЭЖЖ 24/1,5
- ТЭЖЖ 24/2,5
- ТЭЖЖ 24/3,5
- ИВЭПР 24/5 – орынд. БР немесе орын. БР
Резервтік электрмен жабдықтау қорабы BR 24 металл корпусынан тұрады, оның ішінде ~230В 50Гц желілік кернеуді 13,65 В тұрақты кернеуге түрлендіруді қамтамасыз ететін радиоэлементтері бар тақта орналасқан және номиналды кернеуі бар екі тығыздалған қорғасын-қышқылды аккумуляторды (аккумуляторды) орнатуға арналған орын қарастырылған. Екі аккумулятордың әрқайсысы өз терминалдарына қосылады, әрбір аккумулятор 13,65 В кернеумен зарядталады, жүктемеде жұмыс істегенде екі батареяның кернеуі қосылады.
Схема өзін-өзі емдейтін сақтандырғыш арқылы аккумулятордың дұрыс қосылмауынан (қайта полюстенуінен) қорғауды қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, батареяларды қосу терминалдары қысқа тұйықталса, BR 24 қорапшасының қорғанысы қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Рубеж |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кернеуі | 140 - 265 жылы |
| Шығу кернеуі | 13,6 ± 0,2 В |
| Шығу тогы | 2.2 А |
| Өлшемдері | 372 х 86 х 250 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Бар |
| Жұмыс шарттары | -25°...+50 °C |
| Пайдаланылатын батарея түрі | 17 А/сағ бойынша 2 АКБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


