
C2000-K Пернетақта
- Бар
- Коды:С2000-K
55 260 ₸
+7 (771) 756-49-41
Вероника
- +7 (771) 990-50-58Роман
- +7 (727) 339-59-07Городской
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
C2000-K Пернетақта
C2000-K пернетақтасы қарулануды, қарусыздануды, сондай-ақ кіруді бақылау және басқару жүйесінің бір бөлігі ретінде қарулануды бақылау, қарусыздану үшін қауіпсіздік дабылы жүйесінің бөлігі ретінде жұмыс істеуге арналған. Сонымен қатар, пернетақта дабыл жүйесінде орын алатын оқиғаларды, соның ішінде дабыл хабарларының дыбыстық дабылын көрсету үшін пайдаланылуы мүмкін.Пернетақта тек желілік контроллермен бірге жұмыс істеуге арналған. Желілік контроллер ретінде RS-232 / RS-485 интерфейс түрлендіргіші және "Орион" АЖО, "Орион Про" АЖО бағдарламалық жасақтамасы, C2000 басқару және басқару пульті (1.10 және одан жоғары нұсқалары) немесе C2000M басқару және басқару пульті бар дербес компьютерді пайдалануға болады. Пернетақталарды, қабылдау-бақылау аспаптарын, жетектерді және желілік контроллерді жүйеге біріктіру үшін RS-485 сымды интерфейсі қолданылады.
Пернетақта тәулік бойы үздіксіз жұмыс істеуге арналған және атмосфералық жауын-шашыннан және механикалық зақымданудан қорғалған жерлерде жұмыс істейді. Пернетақтаның конструкциясы оны агрессивті ортаның, шаңның әсер ету жағдайларында, сондай-ақ жарылыс-өрт қауіпті үй-жайларда пайдалануды көздемейді.
Ерекшеліктері:
- C2000, C2000M қашықтан басқару құралымен немесе "Orion Pro" жұмыс станциясымен бірге жұмыс істейді
- Пайдаланушының дербес кодымен (PIN-кодпен) бөлімдерді қарусыздандыру және қарусыздандыру
- Пайдаланушыға қолжетімді бөлімдердің күйін қарау мүмкіндігі
- Енгізілген код негізінде қолжетімділікті басқару (тек "Орион Про" АЖО-мен бірге)
- RS-485 байланыс желісі бойынша хабарламаларды C2000, C2000M қашықтан басқару пультінен немесе "Orion Pro" жұмыс станциясынан қабылдау, қабылданған хабарламаларды сұйық кристалды индикаторда көрсету және тұрақсыз буферде сақтау
- Дабыл хабарламаларының дыбыстық сигнал беру мүмкіндігі
Жинақтау:
- Пернетақта С2000-К
- Монтаждауға арналған жинақ - 1 дана.
- Пайдаланушы нұсқаулығы - 1 дана.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өлшемдері | 146 х 105 х 35 мм |
| Корпусты ашу датчигі | Микроконтакт |
| PIN-кодтың ұзындығы | 4 сандар |
| Дыбыстық сигнализатор | Кіріктірілген |
| Жүйелік хабарлар индикаторы | сұйық кристалды 16 таңба, жарықпен |
| Байланыс интерфейсі | RS-485 |
| Қоректендіру кірістерінің саны | 2 |
| Басқару пернелерінің саны | 16 |
| Қорек кернеуі | 10,2В-тан 28,4 В тұрақты токқа дейін |
| Ішкі буфердің көлемі | 255 іс-шара |
| ДК-ге қосылу | RS-485 интерфейсі арқылы |
| Тұтынылатын қуат | 3 Вт артық емес |
| Аспапты бағдарламалау | Бағдарлама UProg.exe |
| Өндіруші | Bolid |
| Жұмыс шарттары | +1°...+40 °С |
| Жарық индикациясы | Бар |
| Орташа қызмет ету мерзімі | 8 жас |
| Монтаждау түрі | Қабырғалық, аспалы |
- Бағасы: 55 260 ₸


